Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2018 pogoda?Weekend majowy 2018 pogoda

Chcąc się dowiedzieć z jaką pogodą będziemy mieli do czynienia w trakcie długiego weekendu majowego, który jak wiadomo przypadnie dokładnie od 1 do 3 maja, to wystarczy zapoznać się z długoterminowymi prognozami.

Synoptycy w ogóle na temat maja nie mają zbyt ciekawych informacji. Wszystko przez to, że jest to miesiąc już od kilku lat niestety dość chłodny, jednocześnie nie wyróżnia się on ciągłością słonecznych dni.

Jeśli mamy skupić się na tym, jakie warunki atmosferyczne są w prognozie pogody, to warto nastawić się na temperatury wahające się od około 15 do 18 stopni Celsjusza. Jednocześnie można się przekonać na własnej skórze, że pozostałe warunki atmosferyczne łatwo mogą przyczynić się do tego, by temperatura odczuwalna nie była aż tak wysoka, jakbyśmy tego chcieli. Najważniejsze jest nastawienie się na realne warunki pogodowe, a nie bujanie w obłokach. W końcu, temperatury wahające się w powyższych granicach nie są aż tak złe.

Może rzeczywiście podczas tego weekendu majowego, nie do końca za ciepło będzie w okolicach Trójmiasta. Tam średnia temperatura będzie miała wartość około 12 stopni Celsjusza. Jednak na szczęście również w tym regionie można zadowolić się tym, że na niebie będziemy mieli do czynienia z przejściowym zachmurzeniem. A to już jest bardzo dużo.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u