Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2017 pogoda w Polsce?Pogoda na weekend majowy 2017

Niestety już od kilku lat możemy obserwować całkiem kapryśny maj. Jeśli chodzi o pogodę na ten miesiąc w bieżącym roku, to synoptycy niestety nie mają dla nas zbyt dobrych wiadomości. Mianowicie maj ma być niezbyt ciepły, a także bardzo deszczowy. Nawet istnieją pewne zagrożenia wystąpienia powodzi na terenie Polski.

Jeśli chodzi o majówkę, to w kontekście pogody na cały miesiąc, nie będzie ona prezentowała się aż tak bardzo źle. Mianowicie średnie temperatury mają wahać się od 16 do 18 stopni Celsjusza. Jednocześnie powinno się mieć na uwadze to, że będą występowały regiony zdecydowanie cieplejsze, jak i również chłodniejsze.

Do tych zdecydowanie cieplejszych regionów będzie zaliczał się Poznań, Białystok jak i również Zakopane. Tam temperatury będą wahać się od 15 do około 19 stopni Celsjusza. W każdym z tych regionów najcieplejszym będzie oczywiście 1 maja, później niestety zaczną one spadać.

Jeśli chcemy uniknąć zetknięcia z bardzo zimną aurą, to raczej w czasie majówki nie wybierajmy się w okolice Pomorza. Ponieważ tam średnie temperatury spadną mocno poniżej 13 stopni Celsjusza. Zatem zapowiada się w tym regionie wyjątkowo zimno. Na szczęście ratującym aspektem będzie przede wszystkim występowanie całkiem słonecznych dni. Przeszkodą będą jedynie przejściowo pojawiające się chmury na niebie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u