Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Weekend majowy 2017 pogoda nad morzem?WEEKEND MAJOWY 2017 NAD BAŁTYKIEM

Weekend majowy to czas, w którym sporo osób wybiera się w góry lub nad morze, by odpocząć przynajmniej przez kilka dni od pracy i trosk życia codziennego. Czy będzie to czas, w którym naprawdę warto pojechać na urlop i tym samym już rezerwować bilety? Niestety raczej tak się nie stanie. Wszystko wskazuje na to, że weekend majowy będzie deszczowy - tak prognozują synoptycy, a prognozy długoterminowe wbrew pozorom zawierają sporo prawdy, jeśli tylko w międzyczasie nie nastąpi żadne załamanie pogody. Poza tym nie bardzo opłaca się wyjeżdżać na weekend majowy, który w tym roku trwać będzie niestety bardzo krótki, bo pokrywa się ze zwykłym weekendem. Temperatura na początku maja wynosić będzie nieco ponad 10 stopni Celsjusza, więc bez szału. Co będzie dalej?

  Już po weekendzie majowym zacznie robić się o wiele cieplej i czekają nas pierwsze wiosenne upały z temperaturą nawet 25 stopni Celsjusza. To oznacza również burze i to czasem bardzo gwałtowne. Większa część miesiąca maj będzie bardzo ciepła, dlatego tym bardziej warto skorzystać z takiej możliwości i pojechać na urlop nie w weekend majowy, ale później, kiedy pogoda będzie już znacznie lepsza. Największe upały przypadną na koniec maja i utrzymają się jeszcze długo w czerwcu - to najlepszy moment na wyjazd.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u