Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Wakacje 2017 pogoda w Polsce?Wakacje 2017 pogoda w Polsce

Czy warto rzeczywiście w tym roku spędzać wakacje w Polsce, czy jednak od razu lepiej jest się wybrać do biura podróży, by jednak poszukać jakiejś lepszej wycieczki. Okazuje się, że chyba wcale nie trzeba będzie w tym celu spędzać wakacji zagranicą, by naprawdę poczuć na własnej skórze niezwykle sprzyjającą aurę.

Sytuacja pogodowa w tym roku, ma być niezwykle sprzyjająca. Zacznijmy przede wszystkim od tego, iż średnie wartości na termometrach mają wahać się w granicach od około 22 do 24 stopni Celsjusza. Najniższych wartości na termometrach faktycznie możemy spodziewać się w okolicy Pomorza. Jednak to wcale nie oznacza, iż warunki pogodowe, właśnie w tym regionie okażą się kompletnie niesprzyjające. Nic bardziej mylnego. Rzeczywiście na Południu, jak i również na Wschodzie kraju, mamy mieć do czynienia z upalnymi pogodami, jednak w całej Polsce i tak będzie niezwykle ciepło i słonecznie.

Warto również powiedzieć o tym, iż w czasie lipca i sierpnia, jednak będziemy mieli do czynienia z niewielką ilością opadów atmosferycznych. Jeśli deszcze będą występować to jednak nie w charakterze ciągłym, a co najwyżej przejściowym. Dlatego takie zmiany pogodowe pod żadnym pozorem nie będą miały wpływu na to, że nagle nasze wakacje spędzane w Polsce, będą zaliczać się do nieudanych.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u