Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Sylwester 2017 pogoda?Sylwester 2017 pogoda

Jeśli zapytalibyśmy Polaków, jaki jest najważniejszy wieczór w roku, wielu z nich odpowiedziałoby, że Sylwester. 31 grudnia żegnamy stary rok w atmosferze szampańskiej zabawy. Lubimy, kiedy nie ma wtedy srogiego mrozu, ponieważ gwarantuje to zawsze udaną zabawę i przyjemną atmosferę, również na imprezach w plenerze. Nie obrazilibyśmy się jednak na opady śniegu 31 grudnia, które wytworzą miłą atmosferę. Jaka będzie pogoda na Sylwestra? To warto sprawdzić!

Centrum

Zaczynamy od centrum – wskazania synoptyków pokazują, że w Sylwestra w dzień ma tutaj być 1 stopień na plusie, a wieczorem i w nocy czeka nas spadek temperatury do -3 stopni Celsjusza. Dzień ma być przyjemny i ze słońcem, wieczorem na niebie może pojawiać się nieco większe zachmurzenie. Na szczęście w Sylwestra nie pojawią się opady deszczu.

Południe

31 grudnia na południu Polski w ciągu dnia synoptycy zapowiadają 2 stopnie na plusie, a wieczorem i w nocy możliwy jest spadek temperatury do -3 stopni Celsjusza. Będzie słonecznie i z niewielkim zachmurzeniem. Każdy imprezowicz doceni również to, że w tym regionie Sylwester będzie całkowicie bezdeszczowy.

Północ

Zobaczmy jeszcze, co 31 grudnia przyniesie na północy. Otóż w tym regionie na termometrach może się pojawiać w dzień 3 stopnie Celsjusza, natomiast wieczorem i w nocy czeka nas spadek temperatury do -1 stopnia Celsjusza. Będzie słonecznie, ale z lekkim zachmurzeniem, na szczęście całkiem bez opadów.

Wschód

Na wschodzie synoptycy w dzień 31 grudnia zapowiadają tylko 0 stopni Celsjusza, a noc przyniesie nawet 4 stopnie mrozu. Mimo słonecznej pogody i nikłego zachmurzenia warto się wtedy ciepło ubrać. Dodam, że w Sylwestra również na wschodzie nie będzie padać.

Zachód

Na koniec zobaczmy prognozy dla zachodu – w sylwestrowy dzień pojawią się tu nawet 4 stopnie ciepła, a wieczorem ochłodzi się do -2 stopni Celsjusza. Słoneczna aura i niewielkie zachmurzenie mają nam towarzyszyć cały dzień. Oczywiście również tutaj nie są zapowiadane opady.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u