Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na połowe marca 2017?Pogoda na marzec 2017

Marzec w przyszłym roku jest o tyle dla nas wyjątkowym miesiącem, ponieważ pod jego koniec będziemy obchodzić Święto Wielkanocy. W związku z tym nic dziwnego, że tak bardzo interesujemy się tym, jaka będzie w tym czasie prognoza pogody. Nie zapominajmy również o tym, że jest to szczególny miesiąc, kiedy w końcu teoretycznie witamy pierwszy dzień Wiosny.

Jeśli chodzi o rozkład temperatur w Polsce, to najcieplej będzie oczywiście na Zachodzie kraju. Tam będzie można również zaobserwować tendencję wzrostową temperatur z około 7 do 10 stopni Celsjusza. Nieco inaczej sytuacja pogodowa w marcu przyszłego roku będzie przedstawiać się na Pomorzu. Mianowicie w tamtych regionach, będą odnotowywane spore skoki temperatur. Na początku miesiąca będzie zaledwie 4 stopnie Celsjusza, by w późniejszych dniach przeskoczyć aż do12 stopni Celsjusza, a niestety marzec nad Bałtykiem zakończy się powrotem do wcześniejszych, niskich temperatur.

W Zakopanem, początek marca zapowiada się jeszcze momentami przymrozkowi. Maksymalne temperatury jakie wystąpić mogą w tym regionie wyniosą około 7 stopni Celsjusza.

Warto jeszcze skupić swoją uwagę na pozostałe czynniki atmosferyczne, jakie będą występowały w marcu. Mianowicie powinniśmy być bardzo przygotowani na to, często nad naszymi głowami, będziemy mieli do czynienia z pochmurnym niebem. Ponadto nie obejdzie się także bez opadów deszczu, a na Południu może jeszcze poprószyć śnieg. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u