Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na październik 2017?Pogoda na październik 2017

Osoby uwielbiające polską złotą jesień, raczej w tym roku nie będą musiały się obawiać tego, że będzie ona zastąpiona słotą i nieprzyjemnie ponurymi dniami. Oczywiście takie dni będą się zdarzać, ale będzie ich w tym roku wyjątkowo mało.

Synoptycy w związku z pogodą na tegoroczny październik, mają dla wszystkich wyjątkowo dobre wiadomości. Przede wszystkim miesiąc ten rozpocznie się dość ciepło. Temperatury będą wynosiły około 17 stopni Celsjusza. Chociaż faktycznie noce mogą być już coraz chłodniejsze. Najniższe temperatury w czasie pierwszej dekady października będą osiągały wartość około 14 stopi Celsjusza.

Mniej więcej na przełomie pierwszej i drugiej połowy października nadejdzie niewielkie ochłodzenie. Opady deszczu, silniejsze podmuchy wiatru i temperatury czasami sięgające zaledwie do 10-12 stopni Celsjusza, mogą trochę postraszyć. Ale jedynie na takim straszeniu się skończy. Ponieważ po kilku dniach sytuacja ponownie się uspokoi, a właściwie poprawi.

Ostatnie dni października warto spędzać w miejscach, gdzie będzie można obserwować piękną polską, złotą jesień. Temperatury znowu podskoczą do około 17 stopni Celsjusza. Będzie bardzo słonecznie, chociaż w niektórych regionach w czasie nocy mogą zacząć pojawiać się pierwsze przymrozki. A rano będą witały nas mgły. Ogólnie w takim razie październik będzie wyjątkowo przyjemnym miesiącem i poniekąd kontynuacją bardzo ciepłego września.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u