Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na marzec 2017 w Polsce?Pogoda na marzec 2017

Marzec jest miesiącem wyjątkowo przewrotnym, ponieważ tak naprawdę nie mamy jeszcze jasnego poglądu na to, czy mamy do czynienia jeszcze z zimą, czy jednak już zaczęła się wiosna. Co prawda pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przypada na 21 marca, to jeszcze dodatkowo, powinniśmy mieć na uwadze to, iż jest to miesiąc, w którym będziemy w tym roku obchodzili Święta Wielkanocne, dokładnie przypadające na 27 marca. W związku z tym zadajemy sobie wiele pytań, czy to będzie miesiąc stosunkowo przyjemny, czy raczej nie.

Synoptycy przygotowują nas na sporą mieszankę temperatur. Wartości mają wahać się średnio od 0 do nawet 12 stopni Celsjusza. Nietrudno się domyślić, że najcieplej raczej będzie w okolicach Poznania, tam średnie wartości mogą sięgać od 7 do 10 stopni Celsjusza.

Natomiast najniższy zakres temperatur raczej będzie występować w okolicach Zakopanego. Tam maksymalne temperatury będą wynosiły około 7 stopni Celsjusza. Natomiast nocami mogą występować jeszcze niewielkie przymrozki. Dlatego pobyt w górach w tym czasie, i tak wymaga zabrania ze sobą zimowej odzieży.

Zróżnicowanie temperatur będzie występować także na Pomorzu. Ponieważ tam temperatury będą wynosiły mniej więcej od 4 do 12 stopni Celsjusza. Ale nie można zapominać również o tym, że każdy dzień pod względem warunków pogodowych, może być całkowicie inny od dnia poprzedniego. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u