Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na maj 2017?Pogoda na maj 2017

Maj jest jednym z ulubionych miesięcy Polaków. Ponieważ w tym czasie wszystko budzi się do życia. Coraz częściej myślimy o zbliżających się wakacjach. Ponadto z dużym utęsknieniem czekamy na naprawdę ciepłe dni.

Niestety w ostatnich latach możemy się przekonać, że pogoda w maju wcale nie jest taka oczywista. Mianowicie, nie brakuje tych ciepłych dni, ale przeważają głównie chłodne noce i dni, kiedy temperatury spadają mniej więcej do około 14 stopni Celsjusza.

Początek maja w przyszłym roku właśnie wbrew pozorom będzie bardzo ciepły. Średnie temperatury w najcieplejszych regionach mają wahać się od 18 do około 20 stopni Celsjusza. Później niestety odnotujemy spadek temperatur. Trzeba również przygotować się na takie dni, kiedy temperatury będą spadać do około 11 stopni Celsjusza. Ale później po nich znowu przyjdzie ocieplenie.

Osoby planujące wypoczynek w maju muszą nastawić się po prostu na to, że będzie występowała pogoda w kratkę. Aczkolwiek mniej więcej w Wielkopolsce, jak i również w Małopolsce możemy spodziewać się najwyższych wartości na termometrach. Jak się okazuje najzimniej będzie na Pomorzu. Tam mało kiedy temperatury przekroczą wartość 20 stopni Celsjusza. Ponadto na linii brzegowej z Bałtykiem często będzie można w maju obserwować zachmurzenie, jak i również opady deszczu, oraz porywisty wiatr.  

Poleć odpowiedź:

Pogoda na styczeń 2017:
Im bliżej jesteśmy początku nowego roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście styczeń w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Pogoda na luty 2017

W Lutym rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na marzec 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na marzec 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na lato 2017:
Jeżeli nadal jeszcze nie wiemy jakie są nasze plany na wczasy, to świetnym pomysłem może się okazać tym razem pozostanie ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u