Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na lipiec 2018?



Pogoda na lipiec 2018

Decydując się na ciekawy wyjazd w lipcu w obszarze Polski, prędzej czy później zaczniemy zerkać na wartości temperatur, z jakimi możemy mieć teoretycznie do czynienia. Nie jest dla nas żadną nowością, że długoterminowe prognozy pogody mają całkiem niezłe odzwierciedlenie w rzeczywistości. W związku z tym już teraz spokojnie możemy zorientować się jaka będzie prognoza.

Lipiec w tym roku według synoptyków ma być bardzo podobny do tego, z jakim mieliśmy do czynienia w zeszłym roku. W związku z tym możemy przygotować się na bardzo ciepły miesiąc, z niewielkimi ilościami opadów deszczu, a także wyładowań atmosferycznych.

Średnie temperatury będą wahać się w granicach 21 do 25 stopni Celsjusza. Początek lipca według synoptyków nie do końca będzie udanym czasem. Wszystko dlatego, że pierwsze dni miesiąca mogą wyróżniać się temperaturami wynoszącymi około 18-19 stopni Celsjusza. Jednak po tych kilku dniach, szybko wartości na termometrach podskoczą. W ten sposób zyskamy wartości wynoszące 25 stopni Celsjusza.

Mniej więcej w połowie miesiąca, jak i również na przełomie lipca i sierpnia będziemy mieli do czynienia z falami upałów. Wtedy na słupkach rtęci będziemy mogli odczytywać wartości wynoszące 30-32 stopnie Celsjusza. W tych dniach również nie będziemy mogli liczyć na opady deszczu. Dlatego lipiec będzie bardzo ciepły.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u