Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na lato 2018 w Polsce?Pogoda na lato 2018 w Polsce

Chyba nie trudno się domyślić, że o każdej porze roku, biura podróży zachęcają nas do skorzystania z ich oferty. Możliwość wybrania egzotyki lub cieplejszych krajów od Polski, jest teraz w zasięgu ręki przeciętnego Polaka. Ale czy jeśli pogoda by nam na pewno dopisywała, to jest jakaś najmniejsza szansa na to, że opuścilibyśmy region naszego kraju w poszukiwaniu wyższych temperatur? Okazuje się, że Polacy coraz chętniej doceniają swój kraj i starają się go zwiedzić jak najlepiej. Natomiast sprzyjające warunki pogodowe są bardzo dobrym dodatkiem umilającym podróżowanie.

Jakich warunków pogodowych możemy spodziewać się w tym roku?

Na pewno możemy liczyć na obecność bardzo wysokich temperatur. Już bardzo wielu synoptyków w swoich długoterminowych prognozach pogody stwierdziło, że naprawdę nie ma się czego obawiać. Ponieważ ten rok będzie zaliczał się do jeszcze cieplejszych, niż w zeszłym roku.

Średnie temperatury w całej Polsce mają wahać się w granicach od 20 do 24 stopni Celsjusza. Nieco chłodniej rzeczywiście może być w regionach Bałtyku. Ale pozostałe miejscowości raczej będą utrzymywały się na bardzo korzystnych wartościach odczytywanych na termometrach.

W lipcu może rzeczywiście wystąpić nieco więcej opadów atmosferycznych i wystąpić burz, niż w sierpniu. Jednak to i tak ma być zdecydowanie mniej niż w 2018 roku.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u