Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na lato 2018 nad morzem?Pogoda na lato 2018 nad morzem

Nad nasz polski Bałtyk , każdego roku nadciąga coraz więcej turystów. Wszystko za sprawą uatrakcyjnienia tego regionu. Kiedyś, nawet spokojne wioski nadmorskie, dzisiaj są bardzo komercyjnymi kurortami, w których wypoczywają nawet zagraniczni wczasowicze. Nie bez znaczenia również jest pogoda. Ostatnio lata stały się zdecydowanie mniej deszczowe. W związku z tym nie ma najmniejszego problemu, aby w ciągu jednego tygodnia spędzonego nad Bałtykiem skorzystać z uroków plaży oraz kąpieli morskich. Jak jednak zapowiada się pod względem warunków atmosferycznych w tym roku?

Okazuje się, że synoptycy są jak najbardziej nastawieni na bardzo wysokie temperatury, jak i również niskie opady deszczu. Czyli jednym słowem dla turystów szykuje się prawdziwy raj.

Średnie temperatury nad morzem, mają być o około 1-2 stopnie niższe niż w cieplejszych regionach kraju. W związku z tym, kiedy na początku lipca zapowiada się nawet chłodny okres, warto mieć na uwadze, że warunki nie będą zaliczać się do zbyt przyjemnych.

Zacznijmy również od tego, że sytuacja pogodowa w lipcu często będzie ulegała zmianie. Mianowicie w połowie lipca, jak i również pod koniec tego miesiąca będziemy mieli do czynienia z falami upałów. Wtedy na termometrach będziemy mogli obserwować wartości sięgające około 28-30 stopni Celsjusza. W sierpniu będzie ciepło ale nie aż tak.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u