Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na grudzień 2017?Pogoda na grudzień 2017

Grudzień zbliża się coraz większymi krokami. Dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób jest zainteresowanych prognozą pogody na ten miesiąc. W końcu niektórzy z nas w tym miesiącu planują sobie pierwsze wyjazdy na narty.

Niestety może się okazać, że mimo wszystko nawet w Zakopanym będzie nadal za mało śniegu. Aczkolwiek o pierwszych opadach atmosferycznych w tym regionie na pewno będziemy mogli mówić. Grudzień przede wszystkim zapowiada się bardzo ciepło. Na początku miesiąca średnie temperatury mają wahać się w granicach od 8 do nawet 10 stopni Celsjusza. Zatem za dużo się nie zmieni od obecnych dni. Jedynie dzień będzie jeszcze krótszy, dlatego może wydawać się bardziej ponuro niż dotychczas. 

Na pewno w całej Polsce wystąpi bardzo dużo zachmurzeń, jak i również opadów deszczu. Natomiast w regionie Mazowsza, Zakopanego, na Dolnym Śląsku, jak i również Białegostoku, możemy spodziewać się także opadów śniegu.

Jeśli chodzi o Święta Bożego Narodzenia, to te również zapowiadają się bardzo ciepło. Temperatury będą się utrzymywać średnio na poziomie od 4 do 6 stopni Celsjusza. Dopiero pod sam koniec grudnia mają wystąpić przymrozki. Przy tym także nie zabraknie bezchmurnych dni w całej Polsce. Szczególnie taka pogoda zimowa zapowiadana jest w czasie Sylwestra oraz Nowego Roku. 


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u