Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Wielkanoc 2018?Pogoda na Wielkanoc w 2018 roku

Wielkanoc to najważniejsze święto w kalendarzu katolickim, kiedy obchodzimy Zmartwychwstanie Pańskie. W nadchodzącym roku Wielkanoc będzie przypadała dokładnie na niedzielę 27 marca. Sprawdźmy więc, jaka pogoda ma wtedy panować w poszczególnych regionach kraju.

Polska centralna

  • Na początek sprawdźmy aurę, jaka zapowiadana jest w dniu 27 marca w centrum naszego kraju. Można będzie się spodziewać temperatury powietrza, dochodzącej w dzień do 10 stopni Celsjusza, natomiast nocą będzie odnotowany spadek temperatury do 0 stopni Celsjusza. Ogólnie nie będzie zbyt chłodno, szczególnie że odczuwalną aurę będzie jeszcze podwyższało słońce, wyglądające licznie zza chmur, a opady deszczu raczej nie powinny występować w tej części kraju.

Polska południowa

  • Bardzo podobna aura podczas Wielkanocy będzie też panowała na południu. Tutaj w dzień synoptycy zapowiadają 10 stopni ciepła. Cały dzień aura ma być pogodna i słoneczna, a zachmurzenie nieba wystąpi na bardzo niewielka skalę. Pogoda będzie udana, ponieważ także na południu kraju opady deszczu w Wielkanoc nie powinny występować. Wieczorem i nocą także będzie raczej przyjemnie, czeka nas wtedy 1 stopień na plusie.

Polska północna

  • Na północy kraju podczas wielkanocnego dnia na termometrach pojawi się 6 stopni Celsjusza i tutaj będzie nieco chłodniej niż w innych regionach. W ciągu dnia będzie jednak występowało sporo słońca, a opady deszczu nie są zapowiadane, zachmurzenie będzie niezbyt duże. Wieczorem i nocą temperatura powietrza ma się obniżyć do 0 stopni Celsjusza.

Polska wschodnia

  • Na wschodzie podczas 27 marca będzie ciepło. W dzień na termometrach pojawi się 10 stopni Celsjusza, dodatkowo będzie świeciło słońce, ocieplające odczuwalną aurę. Zachmurzenie prawie nie będzie się pojawiało, nie są również zapowiadane możliwe opady deszczu, przez co na pogodę nie będzie można narzekać. Wieczorem i nocą temperatura powietrza będzie się obniżała i wyniesie 0 stopni Celsjusza.

Polska zachodnia

  • Na sam koniec trzeba się przyjrzeć pogodzie, jaka zapowiadana jest przez synoptyków na Wielkanoc na zachodzie kraju. Tutaj w dzień na termometrach pojawi się 9 stopni Celsjusza i tak jak w innych regionach, cały dzień ma występować na niebo słońce, wyglądające zza nielicznych chmur. W ciągu dnia nie pojawią się istotne opady deszczu, a wieczorem i nocą temperatura powietrza obniży się do 0 stopni Celsjusza.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u