Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Trzech Króli 2018?Pogoda na Trzech Króli w 2018 roku

  • Trzech Króli to święto kościelne, które przypada każdego roku na 6 stycznia. Tego dnia mamy wolne od pracy i wiele ludzi aż do tej pory przedłuża swój noworoczny urlop. Trzeba więc sprawdzić, jaka pogoda zapowiadana jest na ten dzień, który nadejdzie już za niecałe 3 tygodnie, w różnych regionach Polski. Czekamy przecież niecierpliwie na kolejny po Świętach i Nowym Roku wolny dzień.

  • W centrum kraju 6 stycznia na termometrach pojawią się 3 stopnie Celsjusza w ciągu dnia. Będzie pogodnie i słonecznie, dzięki temu pogodę będzie można uznać za udaną, szczególnie że opady deszczu nie są wtedy wcale zapowiadane. Ciśnienie ma wynosić 998 hPa, a wieczorem i nocą temperatura powietrza spadnie do -1 stopnia Celsjusza.

  • Na południu Polski aura w dniu Trzech Króli będzie podobna, w ciągu dnia temperatura powietrza ma wynosić 3 stopnie Celsjusza, a słońce wyglądające wtedy zza chmur prawdopodobnie nieco ociepli odczuwalną aurę. Niestety, pogodę nieco popsują nam opady deszczu, które wystąpią wtedy w niewielkiej ilości. Ciśnienie ma sięgać 988 hPa. Wieczorem i nocą temperatura powietrza ulegnie obniżeniu do -2 stopni Celsjusza.

  • A jak będzie wyglądało pogoda na północy? 6 stycznia w ciągu dnia na termometrach pojawi się tam około 4 stopni Celsjusza i może to być najcieplejszy region kraju. Ciśnienie ma wynosić 994 hPa. Dzień będzie słoneczny i prawie całkiem bez chmur, natomiast wieczorem i nocą pojawi się 1 stopień mrozu.

  • Na wschodzie kraju w dniu 6 stycznia temperatura powietrza będzie wynosiła w dzień 3 stopnie na plusie, natomiast wieczorem i nocą ulegnie spadkowi do 3 stopni mrozu. Niestety, dzień nie będzie zbyt przyjemny ponieważ nie dość że będzie padało, to na niebo nie wyjrzy słońce, cały dzień będzie pochmurnie, szaro i nieprzyjemnie. Ciśnienie ma wynosić wtedy 986 hPa.

  • Na koniec przyjrzyjmy się pogodzie, jaką na 6 stycznia zapowiadają na zachodzie kraju synoptycy. Będzie tutaj ciepło, w dzień pojawią się 4 stopnie na plusie, dodatkowo cały czas ma świecić wtedy słońce. Na szczęście obejdzie się też bez opadów deszcz, a ciśnienie będzie sięgało 1000 hPa. Wieczorem i nocą temperatura obniży się do 1 stopnia poniżej zera, a więc wcale nie będzie najgorzej jak na pełnię zimy.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u