Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Sylwestra 2017?Pogoda na Sylwestra 2017 roku

Sylwester już za kilka miesięcy. Warto sprawdzić pogodę jaka jest wtedy zapowiadana, dlatego aby wiedzieć czy planować coś specjalnego na ten wieczór. Bale, imprezy plenerowe, a może spokojny wieczór spędzony w domu? Tak czy inaczej, ładna pogoda na 31.12.2017 zawsze nam się przyda! Sprawdźmy prognozy dla Polski.

Polska centralna

Pogoda zapowiadana w centralnej części naszego kraju każe się niezwykle ważna. W centrum w dzień termometry wskażą 1 stopień na plusie, wieczorem i nocą ochłodzi się do -3 stopni Celsjusza. Cały dzień ma być jednak słonecznie i z niewielkim zachmurzeniem na niebie, a do tego opady deszczu czy śniegu nie są prognozowane. Wszelkie imprezy plenerowe powinny być dzięki takiej pogodzie bardzo udane.

Polska południowa

Na południu podobnie jak w centrum, 31 grudnia będziemy się szampańsko bawić. Pewnie większość zabaw będzie się odbywała w Krakowie oraz w Zakopanym. W dzień na termometrach w tym regionie pojawią się 2 stopnie na plusie, a do tego naprawdę sporo promieni słońca będzie odczuwalnie ocieplało aurę. Zapowiada się całkiem przyjemny dzień, a wieczór i noc mają przynosić spadek temperatury powietrza do maksymalnie -3 stopni Celsjusza. Na ostatni dzień roku nie są również zapowiadane opady deszczu ani śniegu.

Polska północna

Na koniec zobaczmy jeszcze, jak Sylwester będzie wyglądał na północy kraju. Tutaj będziemy się bawić głównie na Pomorzu – w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie. W tym regionie będzie można się spodziewać w dzień nawet 3 stopni powyżej zera, natomiast wieczorem i w nocy zostanie odnotowany spadek temperatury do -2 stopni Celsjusza, a więc będzie nie najgorzej. Również na północy w dzień pojawi się słońce, od czasu do czasu kryjące się za pojedynczymi chmurkami. Żadne istotne opady deszczu nie są zapowiadane na 31.12. Czy prognozy się sprawdzą, jeszcze zobaczymy, ale jak na razie można im zaufać. W razie jakichkolwiek zmian, dane pogodowe będą na bieżąco aktualizowane.


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u