Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Boże Narodzenie 2017?Pogoda na Boże Narodzenie 2017

Jest wiele prognoz na okres Bożego Narodzenia w 2017, ale warto byłoby się oprzeć tylko na tych najlepszych. Jeśli zależy Ci na poznaniu prognoz na 25 i 26 grudnia, a nie chcesz czytać pierwszej lepszej prognozy, zaufaj poniższym danym. One są sprawdzalne i opracowane przez synoptyków, dlatego pokazują prawdziwą sytuację, jaka zagości w Polsce na Boże Narodzenie 2017 roku.

Jakie będzie tegoroczne Boże Narodzenie – o to pytamy coraz częściej. Na pewno są to informacje, które warto znać, szczególnie jeśli na święta mamy jakieś plany. Może ktoś do nas przyjeżdża, a może sami wybieramy się do rodziny. Pogoda przekłada się na warunki drogowe, a te na święta powinny być jak najlepsze.

Na Boże Narodzenie w Polsce pogoda będzie bardzo podobna, mogą występować niewielkie wahania temperatury w zależności od regionu. W centralnej części polski na 25 grudnia synoptycy prognozują w dzień 5 stopni na plusie, na południu ma być około 5 stopni Celsjusza, na północy synoptycy zapowiadają nawet 7 stopni na plusie. Dzień na ogół ma być słoneczny i z niewielkim zachmurzeniem, jednak niebo zostanie całkowicie przykryte przez chmury jedynie na północy. Co do opadów deszczu na 25 grudnia, sprawa wygląda podobnie, ma padać jedynie na północy kraju. Wieczorem i w nocy w Boże Narodzenie na termometrach pojawi się 1-2 stopni Celsjusza.

Teraz zobaczmy prognozy na 26 grudnia. W centralnej Polsce temperatura ma wzrastać w dzień do nawet 7 stopni na plusie, na południu pokaże się 6 stopni ciepła, na północy również ma być 7 stopni powyżej zera. Niestety, mimo wysokiej temperatury powietrza, pogoda zacznie się załamywać, we wszystkich regionach zapowiadane jest wtedy spore zachmurzenie nieba. Problemem są również opady deszczu, prognozowane zarówno w centrum jak i na północy Polski. Wieczorem oraz w nocy 26 grudnia synoptycy zapowiadają temperaturę wynoszącą od 1 do 2 stopni powyżej zera.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u