Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Pogoda na Święta Wielkanocne 2018?Pogoda zapowiadana na Święta Wielkanocne w 2018 roku

 

Święta Wielkanocne są najważniejszymi uroczystościami w kalendarzu katolickim, dlatego obchodzimy je zawsze bardzo uroczyście i w rodzinnym gronie. W tym roku Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny nadejdą 27 i 28 marca i na te dni warto sprawdzić zapowiadane prognozy pogody. Mamy nadzieję na piękną i przyjemną pogodę w całym kraju. Pamiętajmy jednak, że prezentowane poniżej prognozy pogody są długoterminowe i dlatego nie mają jeszcze 100% sprawdzalności. Na konkretniejsze dane poczekajmy bliżej wiosny.

Centrum Polski

  • Na początek polecam dokładniej przyjrzeć się pogodzie, jaka zapowiadana jest na Wielkanoc w centrum naszego kraju, co na pewno interesuje dużą część mieszkańców. W tym regionie w niedzielę zapowiadana jest temperatura powietrza wynosząca 10 stopni Celsjusza i dokładnie tak samo ma być również dzień później. Oba te dni będą pogodne i słoneczne, a zachmurzenie nieba praktycznie nie wystąpi i na pewno nie będzie psuło odczuwalnej atmosfery. Nie musimy się również obawiać opadów deszczu, a wieczorem i nocą podczas świąt na termometrach pojawi się 0 stopni Celsjusza.

Południe Polski

  • Równie ciepło ma być podczas Wielkanocy 2018 także na południu kraju. W tym regionie synoptycy prognozują temperaturę powietrza wynoszącą 27 marca 10 stopni Celsjusza, natomiast 28 marca będzie jeszcze cieplej, z 11 stopniami Celsjusza. Podczas obu tych dni na niebo będzie wyglądało słońce, natomiast zachmurzenie będzie wtedy raczej sporadyczne. Z całą pewnością podczas Wielkanocy na południu nie będziemy musieli się obawiać opadów deszczu, które nie wystąpią. Wieczorem i nocą temperatura podczas świąt wielkanocnych się obniży i ma wynosić 27 marca 1 stopień mrozu, natomiast 28 marca będzie 0 stopni Celsjusza.

Północ Polski

  • Najchłodniejszym regionem podczas najbliższej Wielkanocy ma się okazać północ kraju. W tej części Polski podczas 27 marca w dzień zapowiadane jest 8 stopni Celsjusza, natomiast w Poniedziałek Wielkanocny ma być już tylko 6 stopni ciepła. Ogólnie podczas obu dni będzie pojawiało się sporo słońca i na pewno nie będziemy musieli się obawiać opadów deszczu, dlatego aura wcale nie okaże się najgorsza. Zachmurzenie będzie niewielkie i raczej nie odbije się niekorzystnie na pogodzie. Podczas obu wieczorów i nocy wielkanocnych nie będzie zbyt chłodno, na termometrach pojawi się 0 stopni Celsjusza. 

 

 

 

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u