Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Maj 2018 pogoda?Maj 2018 pogoda

Powinniśmy mieć na uwadze, że planując majowe wycieczki lub nawet po prostu aktywne spędzanie majowych weekendów, będzie w dużej mierze uzależnione od tego, z jakimi warunkami pogodowymi będziemy mieć do czynienia Jeśli nie lubimy zwiedzania w deszczu lub przy silnym wietrze, to jednak warto mieć tutaj na uwadze, że w tym roku taki ma właśnie być maj.

Już pewnie niektóre osoby przygotowały się na takie warunki atmosferyczne, co zresztą nie było zbyt trudne do wywnioskowania patrząc na lata poprzednie. Nie ma co jednak ukrywać, że każdy ma jeszcze nadzieję, że w tym roku wiosna szybko zrobi się ciepła i nie będzie nas straszyła żadnymi nieprzyjemnymi okolicznościami.

Warto wspomnieć o tym, że w maju temperatury raczej ledwie będą sięgały 20 stopni Celsjusza. A już na pewno na takie warunki powinniśmy się przygotować mniej więcej na początku miesiąca, kiedy zresztą mamy okazję skorzystać z pierwszego weekendu majowego.

Wtedy temperatury będą wahały się w granicach od około 16 do 18 stopni Celsjusza. Natomiast nad Bałtykiem w tym czasie ma być najzimniej, bo termometry mają wskazywać zaledwie 12 stopni Celsjusza. Maj będzie nie tylko chłodny, ale również niestety bardzo deszczowy. Może pod koniec miesiąca pojawią się również pierwsze wyładowania atmosferyczne, które będą miały wiosenny charakter.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u