Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Lipiec 2018 pogoda?Lipiec 2018 pogoda

Najwięcej osób w Polsce zapisuje się na urlop wypoczynkowy od swojej pracy właśnie w lipcu i sierpniu. Nie ma co ukrywać, że właśnie w tym czasie panuje największy sezon wakacyjny, ze względu na najkorzystniejszą prognozę pogody. Czy w tym roku również możemy liczyć na pewniaka?

Okazuje się, że synoptycy mają dla nas jak najbardziej korzystne wiadomości. Mianowicie w czasie tegorocznego lipca, średnie temperatury w całej Polsce mają wahać się w granicach od około 21 do 24 stopni Celsjusza. Co oczywiście wcale nie oznacza, że ma nie być jeszcze cieplej.

Początek lipca faktycznie może nie we wszystkich regionach będzie zbyt rewelacyjny. A to oznacza, że trzeba będzie nastawić się na temperatury wynoszące około 21 stopni Celsjusza. Na szczęście taka sytuacja niesamowicie szybko ulegnie zmianie. A to oznacza, że będziemy mogli skorzystać z pierwszej fali upałów. Wtedy na termometrach słupki rtęci będą wskazywały na około 27-28 stopni Celsjusza.

Mniej więcej przed rozpoczęciem się drugiej połowy lipca, możemy znowu być świadkami dosłownie kilkudniowego ochłodzenia. Jednak nie powinniśmy się nim zrażać. Ponieważ znowu bardzo szybko temperatury z wartości 20-21 stopni Celsjusza podskoczą do poziomu około 28 stopni Celsjusza. W lipcu może pojawić się nieco opadów deszczu, jak i również wyładowań atmosferycznych.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u