Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Lato 2018 pogoda?Pogoda na lato 2018

Jesteśmy coraz bardziej ciekawi z jaką pogodą będziemy mieli do czynienia podczas tegorocznych wakacji. Na pewno jest to dla nas całkiem ciekawa informacja, szczególnie jeśli na szali mamy dwa wyjścia: wczasy w Polsce, jak i również poza nią.

Synoptycy jak na razie informują nas, że tegoroczne lato pod względem pogody będzie bardzo podobne do lata z zeszłego roku. Nawet istnieje bardzo mocne zaznaczenie, że ma być jeszcze cieplej, a jeśli chodzi o opady deszczu, to ma ich wystąpić jeszcze zdecydowanie mniej.

Skupmy się również na tym, że prognoza pogody w lipcu będzie nieco bardziej rozchwiana niż w ułożonym sierpniu. Mianowicie średnie temperatury w lipcu mają wahać się od 21 do 25 stopni Celsjusza przez cały miesiąc. Dodatkowo warto jeszcze wspomnieć o tym, że sytuacja pogodowa będzie wyglądała w taki sposób, że w połowie miesiąca, jak i również pod jego koniec i jednocześnie na początku sierpnia będziemy mieli do czynienia z falami upałów.

W lipcu również możemy spodziewać się zdecydowanie więcej opadów deszczu, niż w sierpniu. Ponadto opadom towarzyszyć często będą wyładowania atmosferyczne, co może okazać się bardzo niebezpieczne, szczególnie na szlakach górskich. Sierpień będzie miesiącem pod względem temperatur bardzo stabilnym i na pewno nie będziemy musieli obawiać się bardzo szybkiego ochłodzenia.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u