Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Kiedy zacznie się Lato 2017 pogoda?Kiedy zacznie się Lato 2017 pogoda

Czy meteorolodzy już w tej chwili rzeczywiście potrafią ustalić z jakimi warunkami pogodowymi będziemy mieli do czynienia? Okazuje się to, jak najbardziej realne. Przede wszystkim wśród długoterminowych prognoz możemy znaleźć przesłanki, które mówią o tym, iż pogoda w tym roku, w czasie wakacji, ma być niezwykle zbliżona do tego, z czym będziemy mieli do czynienia w roku ubiegłym.

Zacznijmy od tego iż prawdziwe lato tak naprawdę rozpocznie się mniej więcej w pierwszych dniach lipca. A właściwie nawet nieco później, bo dopiero około pierwszego tygodnia tego miesiąca. Wcześniej temperatury mają wahać się w granicach od około 20 do 22 stopni Celsjusza. Natomiast kilka dni później będziemy mieli już do czynienia z temperaturami wahającymi się od 22 do 26 stopni Celsjusza.

Najcieplejszymi regionami podczas tegorocznego lata, będą Dolny Śląsk, Podkarpacie, Podlasie. Sytuacja pogodowa właśnie na tych obszarach będzie wyróżniała się tym, iż na termometrach zawsze będziemy mogli odczytać te kilka stopni Celsjusza więcej, niż na przykład na Pomorzu.

Ponadto w tym roku lato, ma być nie tylko ciepłe, a momentami wręcz upalne, ale nie zapominajmy także o tym, iż będzie niewiele opadów deszczu. Temperatury do końca sierpnia, będą utrzymywać się na poziomie powyżej 20 stopni Celsjusza.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u