Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaki będzie luty 2018?Jaki będzie luty 2018

Jeszcze niedawno mogliśmy usłyszeć wiele długoterminowych prognoz na temat zimy w 2018 roku. Jak widzimy jednak, są to cały czas zmienne prognozy, ponieważ w dużej mierze przestawały się pokrywać z obecnymi domniemaniami.

Jeśli jesteśmy bardzo ciekawi tego, jaki będzie luty w 2018 roku, to powinniśmy się przygotować na przynajmniej dwie wersje wydarzeń. Pierwsza z nich mówi, że luty podczas tej zimy będzie wyjątkowo ciepłu. Średnie temperatury mają wahać się w okolicy 3-4 stopni na plusie. Najcieplej ma być w regionie Poznania oraz Gdańska. Tam temperatury mają dobijać nawet do około 8-9 stopni Celsjusza, oczywiście na plusie. Niestety trzeba również w związku z tym przygotować się na duże zachmurzenie oraz opady deszczu.

Według tej wersji opady śniegu, jak i również przymrozki o wartości -4 stopni Celsjusza, mają występować mniej więcej w regionie Zakopanego oraz okolic.

Druga wersja brzmi zupełnie inaczej. Zamiast opadów deszczu i odwilży, mamy zetknąć się z przymrozkami w całej Polsce. Według tej prognozy nie zabraknie także opadów śniegu. Właściwie musimy być przygotowani na cały śnieżny luty. Jednak jak będzie naprawdę, możemy obserwować już bardziej prawdopodobnie w styczniowych prognozach pogody. Na pewno bliżej lutego, podawane informacje będą bardziej rzetelne i zdecydowanie mocniej pokryją się z rzeczywistością. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u