Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na wiosnę 2018?Jaka pogoda na wiosnę 2018

Chociaż w tym sezonie zima nam jeszcze nie dokucza, to nie zmienia faktu, że coraz chętniej oglądamy się na kalendarz, który pokazuje coraz mniejszą liczbę dni do wiosny. Oczywiście wiosna kalendarzowa przychodzi dokładnie 21 marca, czy jednak będzie to równoznaczne z tym, że od tego momentu wszędzie zrobi się bardzo ciepło? Synoptycy raczej są w tej kwestii bardzo sceptycznie nastawieni.

Właśnie, chętnie byśmy zapoznali się z informacjami, jakie mają nam do przekazania meteorolodzy. Może się okaże, że nie będą one takie złe. A już na pewno, nie będziemy musieli się obawiać tego, że jednak zima zdecyduje się przyjść co najmniej kilka miesięcy później. Ponieważ takie plotki faktycznie zaczynają powoli się pojawiać.

Jak się okazuje marzec, jak to przysłowiowy miesiąc wczesnowiosenny, będzie jeszcze przeplatał zimowe dni wraz z wiosennymi odwilżami. Najwyższych temperatur oczywiście możemy spodziewać się na Zachodzie kraju. W tamtym regionie temperatury w 3 miesiącu roku mają osiągać wartość nawet 10-11 stopni Celsjusza. Niestety nie obejdzie się bez opadów deszczu, które szczególnie będą dokuczać w okolicach Pomorza. Natomiast na Południu Polski przewidywane są niewielkie przymrozki, które atakować mają szczególnie w czasie nocy. Kwiecień będzie nieco cieplejszy, ale nadal można zetknąć się w pierwszych dniach miesiąca z niewielkimi przymrozkami. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u