Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na sierpień 2018?Jaka pogoda na sierpień 2018

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie dopiero w sierpniu. Rzeczywiście jest to bardzo dobry moment. Ponieważ w Polsce synoptycy zapowiadają naprawdę korzystną pogodę.

 

Przede wszystkim sierpień ma wyróżniać się tym, że temperatury w tym miesiącu będą o wiele stabilniejsze, niż w lipcu. Średnia wartość w tym przypadku ma wynosić około 24 stopnie Celsjusza. Najcieplejszymi regionami mają być Wielkopolska, a także Mazowsze.

 

Początek sierpnia w najcieplejszych regionach Polski może nawet zacząć się bardzo upalnie na poziomie około 28-30 stopni Celsjusza. Natomiast w pozostałych regionach, czyli między innymi na Pomorzu, a także na Południu Polski będziemy mogli spodziewać się temperatur nieco niższych. Aczkolwiek nadal wynoszących mniej więcej 24-26 stopnie Celsjusza.

 

Jeśli chodzi o sam koniec sierpnia, to prawdopodobnie będziemy mogli tutaj zauważyć pewne zmiany. Mianowicie O wiele cieplej ma się robić na  Południu Polski. Tam ostatnie dni sierpnia mają zakończyć się temperaturami wynoszącymi około 25-26 stopnie Celsjusza. Warto również zaznaczyć, że sierpień w tym roku ma mieć o wiele mniej opadów atmosferycznych, a także burz, niż będzie to miało miejsce w lipcu. Dlatego jest to doskonały miesiąc dla osób lubiących ciepłe, ale nie upalne wakacje. Spokojnie można planować wyjazd na  wczasy do dowolnego regionu w Polsce. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u