Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na lato 2018?Jaka pogoda na lato 2018?

Wiele mówi się już teraz o pogodzie na kolejne lato. Minął czas urlopów i coraz bardziej tęsknimy za słońcem oraz przyjemną pogodą, planujemy już wakacje 2018 roku. Synoptycy stanęli na wysokości zadania i już teraz wiedzą, jakie ma być lato w 2018 roku. Może są to informacje poglądowe, ale skutecznie mogą nam zarysować obraz nadchodzącego w 2018 roku lata.

Czerwiec – samo zakończenie czerwca będzie kapryśne. Jest to w Polsce początek wakacji oraz lata, jednak nie przyniesie od razu upalnych dni. Temperatura przekroczy niewiele ponad 20 stopni Celsjusza, do tego ma być deszczowo. Planowanie wakacji w kraju w tym okresie będzie ryzykowne, ale w ciepłych krajach będzie to jeden z najlepszych terminów na zaplanowanie wyjazdu.

Lipiec – jeśli zależy nam na ładnej pogodzie to najlepszym okresem na zaplanowanie wyjazdu wakacyjnego na obszarze Polski będzie właśnie lipiec. Przyniesie on wiele upalnych dni z temperaturą powyżej 30 stopni Celsjusza, będzie to miesiąc stosunkowo mało deszczowy, chociaż nie raz bywał przecież deszczowy i nieprzewidywalny. W tym roku jednak gwarantuje udane wakacje i na okres lipca najlepiej jest planować swój urlop. Pogoda ma dopisywać zarówno w górach jak i nad morzem.

Sierpień – Sierpień będzie ostatnim dzwonkiem na załapanie się na upalne, letnie dni. Upałów będzie jednak już znacznie mniej niż w lipcu i ogółem pogoda ma mniej dopisywać. Będzie bardziej deszczowo i na pewno zimne zrobią się noce, szczególnie po 15 sierpnia. Ewidentnie lato będzie się miało ku końcowi, chociaż jeszcze nic nie będzie do końca przesądzone.

Wrzesień – ostatnim letnim miesiącem jest wrzesień, wtedy temperatura ma jeszcze przekraczać w Polsce 20 stopni na plusie, ale upałów już nie będzie. Będą się pojawiały przelotne opady deszczu i coraz zimniejsze staną się noce. Ewidentnie będzie to czas, w którym ciepła aura ma zbliżać się ku końcowi i cieplej już raczej w 2018 roku nie będzie.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u