Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na jesień 2017?Jaka pogoda na jesień 2017?

Jaka będzie jesień i co pod względem pogody ma nam przynosić? Prognozy na ten okres już powstały i możemy poznać wstępne dane dotyczące tematu. Warto się z nimi zapoznawać, do czego szczerze zachęcam. Można jednak podejść do prognoz w inny sposób, sprawdzając ogólnie jaki ma być stan pogody na całą nadchodzącą jesień, która zapowiada się w kraju całkiem przyjemnie. Pamiętajmy jednak, że w ostatnim czasie aura lubi nas zaskakiwać...

Jesień od względem temperatury – temperatura powietrza w okresie jesieni 2017 będzie stosunkowo wysoka. Cieszmy się pięknymi i ciepłymi dniami szczególnie w okresie końca września i na początku października, gdy synoptycy prognozują nawet powyżej 20 stopni na plusie! W listopadzie czeka nas spadek temperatury do 10-13 stopni ciepła, natomiast w grudniu spodziewajmy się maksymalnie 3-5 stopni powyżej zera. O dziwo, cieplej będzie jeszcze na samym początku kalendarzowej zimy... W nocy też nie będzie bardzo zimno, pierwsze przymrozki będą pojawiały się po połowie listopada, ale w jesieni nie obawiajmy się dużych mrozów. Maksymalna wartość pokazywana na termometrach nie przekroczy 3 stopni poniżej zera.

Jesień od względem nasłonecznienia – ilość promieni słońca podczas jesieni 2017 będzie zadowalająca. Wrzesień i październik przyniosą złocistą, słoneczną jesień, gorzej pod tym względem będzie w listopadzie przynoszącym większe zachmurzenie nieba. Mimo wszystko słońce będzie nas miło ogrzewać, odczuwalnie podwyższając temperaturę powietrza, która i tak ma być wysoka. Jesienią 2017 słońca nam nie braknie i będziemy zadowoleni z otaczającej nas atmosfery.

Jesień od względem opadów deszczu – jesienią 2017 liczba opadów deszczu będzie umiarkowana. Nie spodziewajmy się ulewnych deszczy, występować będą raczej przelotne opady. Słoneczne dni będą przeplatały się z pochmurnymi i deszczowymi, ale właśnie taką spokojną jesień każdy z nas lubi. Nie są zapowiadane burze z porywistym wiatrem, ale akurat te anomalie pogodowe są ciężkie do przewidywania, dlatego nie możemy zakładać, że z całą pewnością nie wystąpią.

 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u