Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2017?

Wszystkich Świętych już nie raz witało nas chłodem i deszczową pogodą. Takiej aury staramy się uniknąć, szczególnie że na 1 listopada odwiedzamy groby naszych bliskich, często podróżujemy do rodziny i spędzamy czas na zewnątrz. Na Wszystkich Świętych odprawianych jest wiele mszy w plenerze, a przecież nie chcemy wtedy zmoknąć i przemarznąć, nabawiając się dodatkowo przeziębienia.

Prognozy na 1 listopada 2017 roku są opracowane przez synoptyków i wielu z nas mogą przynosić zaskoczenie. Na szczęście są to pozytywne emocje, ponieważ pogoda na 1 listopada zapowiada się naprawdę obiecująco. Wystarczy choćby spojrzeć na prognozy tworzone dla centralnej części kraju, gdzie meteorolodzy zapowiadają około 10 stopni na plusie, a do tego cały dzień ma występować przelotne zachmurzenie, będzie dominowało słońce. To z pewnością odczuwalnie uprzyjemni nam pogodę, może się wydawać że na termometrach jest 2-3 stopnie więcej. Sprawdzi się to szczególnie wtedy, kiedy na 1 listopada nie wystąpi zimny, przenikliwy wiatr, a o tym synoptycy nie dali nam znać, dlatego można podejrzewać że porywy wiatru raczej będą bardzo słabe, nawet na północy. Na 1 listopada w całym kraju synoptycy nie prognozują występowania opadów deszczu. Wieczorem oraz w nocy będzie się nieco ochładzało, jednak obejdzie się bez gwałtownego i bolesnego dla nas spadku temperatury – będzie wtedy około 3 stopni ciepła.

Prognozy na 1 listopada wskazują, że warunki drogowe panujące w kraju będą korzystne. Drogi mają być przejezdne i na pewno nie będą śliskie, mimo wszystko trzeba uważać właśnie w takich dniach, kiedy może pojawiać się wzmożony ruch samochodów. Nie można wykluczyć, że nad ranem wilgotność będzie wysoka i pojawią się gęste mgły, które jednak do około godziny 9 powinny całkowicie ustąpić. Co ważne, również 2 listopada zapowiadany jest bardzo ciepłym dniem, wtedy temperatura jeszcze wzrośnie, dlatego cieszmy się tak ładnym początkiem listopada – później zrobi się tylko chłodniej.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u