Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Jaka pogoda na Sylwestra 2017?Jaka pogoda na Sylwestra 2017?

Warto sprawdzić, jaka pogoda zapowiadana jest na Sylwestra 2017 roku. 31 grudnia wielu z nas będzie się szampańsko bawiło, żegnając stary rok. Kolejna taka impreza będzie dopiero za 365 dni, dlatego nie warto tego wieczora siedzieć bezczynnie w domu! Zabawmy się chociaż ten jeden raz!

Pogoda w kraju

Wiele osób spędzi Sylwestra w domach, na imprezach plenerowych lub na balach. Dla nich warto sprawdzić prognozy mówiące o tym, jaka pogoda na Sylwestra ma panować w całym kraju. Otóż na północy w dzień zapowiadane są 2 stopnie ciepła, w centralnej części kraju na termometrach zagoszczą 3 stopnie na plusie, natomiast na południu będzie około 2 stopni ciepła. Ogólnie pogoda będzie udana, ponieważ w całym kraju na Sylwestra zapowiadane jest słońce i tylko przelotne zachmurzenie nieba, które nie odbije się negatywnie na pogodzie. Również opady deszczu tego dnia i wieczora nam nie zagrażają. Co do spadku temperatury powietrza w nocy, maksymalnie będzie ona sięgała -3 stopni Celsjusza, dlatego również zabawy organizowane pod chmurką powinny być udane. Mimo wszystko trzeba będzie się ciepło ubrać!

Pogoda za granicą

Z całą pewnością nie zabraknie również osób, które Sylwestra spędzą poza granicami naszego kraju. Jeśli wybiorą się one do sąsiadów polski, to temperatura będzie bardzo podobna. Popularnością na Sylwestra cieszy się Berlin, Praga, Wilno czy Lwów i te kierunki warto wybrać choćby ze względu na krótką podróż. Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami wypoczynku przy wysokich temperaturach, to 20-24 stopni na plusie czeka nas na Sylwestra na Wyspach Kanaryjskich, w Turcji czy w Egipcie. Może uda nam się wtedy nawet plażować! Regiony te są oddalone od Polski o setki kilometrów jednak mamy do nich łatwy i szybki przelot samolotem. Jeszcze cieplejsze są Wyspy Zielonego Przylądka czy Zanzibar – tam na Sylwestra czeka nas 26-30 stopni powyżej zera! kierunki te robią się coraz popularniejsze i chętnych na sylwestrową zabawę na plaży nie brakuje.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u