Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Czy spadnie śnieg styczeń 2018?Czy spadnie śnieg styczeń 2018

Jesteśmy już jedną nogą w Nowym Roku 2018, a także w kolejnym miesiącu, czyli styczniu. Jest to miesiąc, który nam się wyjątkowo kojarzy z zimą. Ale patrząc przez okno, co do tego, nie jesteśmy do końca przekonani, czy faktycznie zastaniemy jeszcze zimową aurę. Wszystko wygląda na razie na to, że styczeń będzie bardzo ciepłym miesiącem.

I faktycznie część prognostyków przepowiada, że w wielu regionach możemy spodziewać się dodatnich temperatur. W okolicach Poznania, od delikatnych przymrozków, temperatury będą szybowały nawet ku 6 stopniom Celsjusza.

Bardzo podobnie będzie w okolicach Gdańska. Z tym, że w tamtym regionie temperatury mają wahać się od 3 do około 5 stopni Celsjusza. Mimo tak wysokich temperatur jak na Gdańsk, nie należy się za bardzo cieszyć, chociażby z tego powodu, że styczeń tam zapowiadany jest jako bardzo deszczowy.

Zupełnie inaczej sytuacja ma się przedstawiać w Zakopanem. Tam według synoptyków nie będzie brakować przymrozków, a także opadów śniegu. Należy pamiętać, że jednak są to długoterminowe prognozy pogody, które w każdej chwili mogą się nieco zmienić. Zresztą już w ostatnich dniach, mogliśmy usłyszeć wiele przesłanek na temat tego, by się przygotować na przyjście zimy. Zatem nie pozostaje nam odpowiedzieć na to pytanie inaczej, niż po prostu, że śnieg spadnie. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u