Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Czy spadnie śnieg marzec 2018?Czy spadnie śnieg marzec 2018

Pewnie wiele osób uważa, że w tym roku, najzwyczajniej w świecie nie będzie zimy. Oczywiście takie teorie nie są całkowicie bezpodstawne. Ponieważ bardzo dużo możemy wynieść już po aktualnych obserwacjach. Według ich widzimy przecież, że dotychczasowe miesiące są o wiele cieplejsze, niż powinny być w rzeczywistości.

Pozostałe osoby znowu obawiają się raczej tego, że zima przyjdzie z bardzo dużym opóźnieniem i dlatego rozpocznie się dopiero w marcu. Stąd pojawiają się coraz częstsze zapytania dotyczące tego, czy możemy spodziewać się śniegu w marcu.

Okazuje się, że odpowiedź nie jest tak jednoznaczna, jak tak lub nie. Ponieważ oczywiście synoptycy już od pewnego czasu starają się stawiać prognozy długoterminowe. Ale trzeba mieć na uwadze przede wszystkim również to, że mogą się one różnić od tego, co będzie naprawdę.

W związku z tym warto mieć na uwadze, że opady śniegu w niektórych regionach Polski i szczególnie na początku marca, faktycznie mogą się przytrafić. Najważniejsze jest to, by nie być całkowicie zdziwionym, jeśli rzeczywiście dojdzie do tych zimowych opadów atmosferycznych.

Na przykład na Południu Polski, szczególnie w okolicach Zakopanego, jak i również w Bieszczadach, na początku marca możemy być pewni, że jeszcze spadnie śnieg. Zupełnie podobnie może zdarzyć się w okolicach Białegostoku oraz Suwałk. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u