Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Czy spadnie śnieg luty 2018?Czy spadnie śnieg luty 2018

Grudzień, chociaż był to pierwszy miesiąc zimowy, kompletnie takiego nie przypominał. W związku z tym, nie ma co ukrywać, że coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się nad tym, czy faktycznie jeszcze są spore szanse na to, że zima, ale taka prawdziwa przyjdzie.

W lutym większość województw w Polsce ma akurat ferie zimowe, w związku z tym nie ma co się dziwić, że tak wiele osób jest zainteresowanych tym, czy w tym miesiącu faktycznie spadnie śnieg, czy może jednak nie. I tutaj trzeba być przygotowanym jak na razie właściwie na dwie wersje. Pierwsza mówi o tym, że śniegu nie będzie aż tak wiele, chociaż rzeczywiście w niektórych regionach sporadycznie będzie się pojawiał. Druga wersja znowu przekonuje, że w lutym będziemy mieli prawdziwy nadmiar opadów śniegu.

Jakim prognozom powinniśmy wierzyć? Jak na razie najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu obserwowanie sytuacji. Ponieważ wszelkie prognozy długoterminowe poniekąd znajdują swoje pokrycie, ale czasami w niektórych momentach odbiegają od stawianych hipotez.

Długoterminowe prognozy pogody już jakiś czas temu zapowiadały, że zima w 2018 roku będzie bardzo krótka i mroźna. Kumulacja mroźnych dni miała przypaść właśnie na styczeń, natomiast luty miał już wyróżniać się dużą ilością odwilży, a także oczywiście dodatnimi temperaturami. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u