Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Czy lato 2018 będzie zimne?Czy lato 2018 będzie zimne?

W 2018 roku, a właściwie jeszcze na jego początku, bardzo dużo osób zaczyna przymierzać się do tego, jaka sytuacja ich zastanie podczas wakacji. Chodzi oczywiście o prognozę pogody na lato. Ponieważ to właśnie od niej uzależnione są wszystkie wakacyjne plany.

Jednego, czego obawiamy się najbardziej, to tego, czy w 2018 roku, lato będzie bardzo zimne. Synoptycy jednak informują nas, że kompletnie nam to nie grozi. Chociażby z tego powodu, że na 90% są pewni, iż sytuacja się powtórzy, a nawet jeszcze bardziej się zaostrzy. Co to dla nas oznacza?

Przede wszystkim powinniśmy być przygotowani na jeszcze większe upały, a także na jeszcze większe susze. To jest dla turystów bardzo dobra wiadomość. O wiele gorsza dla rolników, i osób, które źle znoszą takie anomalie pogodowe.

Dlatego możemy się spodziewać w 2018 roku przynajmniej kilku takich fal upałów. Wtedy temperatury w cieniu mają wskazywać nawet około 31 stopni Celsjusza. Prawdopodobnie pierwsza taka fala upałów przyjdzie do nas już mniej więcej w połowie lipca, a kolejną przywitamy na przełomie lipca i sierpnia.

Warto mimo wszystko obserwować prognozę pogody na ten okres czasu, ponieważ może jeszcze ulec nieznacznym zmianom. A już na pewno zostanie ona jeszcze bardziej doprecyzowana i będzie zawierała więcej elementów.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u