Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

2017 pogoda wakacje?Wakacje 2017 pogoda w Polsce

Pogoda jest dla nas niezwykle ważnym aspektem, jeśli chodzi o planowanie sobie wakacji. Ponieważ, jeśli ktoś już decyduje się na urlop, to chce z niego jak najlepiej skorzystać. W takim razie nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, iż chcemy trafić na wyjątkowo słoneczne i ciepłe dni. Czy rzeczywiście w tym roku tak faktycznie będzie?

Sytuacja pogodowa według synoptyków, ma być w tym roku wyjątkowo korzystna. Przede wszystkim ma się wyróżniać średnimi temperaturami wahającymi się w granicach od 22 do 25 stopni Celsjusza. Te nieco niższe temperatury będą występować raczej na Pomorzu, natomiast znowu te nieco wyższe, raczej na Południu, jak i również na Wschodzie Polski.

Czy będziemy musieli obawiać się dni niezwykle deszczowych. Oczywiście, że nie. Chociaż faktycznie opady atmosferyczne będą pojawiać się, szczególnie w lipcu, to i tak będą one miały bardziej charakter przejściowy. Natomiast sierpień jest oceniany przez synoptyków jako bardziej suchy, ale i również stabilny jeśli chodzi o sytuację pogodową.

Najwyższych wartości na termometrach możemy spodziewać się w okolicy połowy lipca, jak i również na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy z powodzeniem możemy stwierdzić, iż wakacje w Polce będą zaliczały się do wyjątkowo udanych. Tym bardziej, że do ostatnich dni sierpnia zapowiada się naprawdę ciepło.


 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u