Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

2017 pogoda Lato nad morzem?2017 pogoda Lato nad morzem

Wyjazd nad Bałtyk, szczególnie na zasłużony wypoczynek, na pewno wzbudza bardzo wiele pozytywnych emocji. Jeśli nawet ktoś się obawia przede wszystkim tego, iż będzie miał do czynienia z opadami deszczu, to powinien w pierwszej kolejności spojrzeć na długoterminowe prognozy pogody. Wtedy się na własnej skórze przekona o tym, że w tym roku wakacje w Polsce, szczególnie nad polskim morzem, będą zaliczać się do udanych.

Średnie temperatury w tym regionie mają wahać się w granicach od około 22 do 23 stopni Celsjusza. Z pewnej perspektywy wygląda to w taki sposób, że nie zapowiada się zbyt ciekawie. Są to jednak swego rodzaju pozory, ponieważ będą występowały zdecydowanie cieplejsze, jak i również nawet upalne dni.

Wtedy będziemy mogli spodziewać się na termometrach wartości wynoszących od 26 do nawet 31 stopni Celsjusza. Fale upałów w okolicach Pomorza, mają nadejść mniej więcej w połowie lipca, a następnie na przełomie lipca i sierpnia. Jeśli chodzi o pozostałe warunki atmosferyczne, to również trzeba mieć na uwadze, iż w lipcu czasami mogą pojawić się opady deszczu. Natomiast w sierpniu, synoptycy zapowiadają że nadejdą w niektórych regionach prawdziwe susze. W takim razie nie musimy się obawiać tego, iż nasz długo planowany urlop nad morzem będzie zaliczał się do nieudanych.

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u