Strona pogoda-meteo.com.pl korzysta z plików cookies. Więcej
Szukaj: Poleć:

Święta Wielkanocne 2017 pogoda?Pogoda na Święta Wielkanocne 2017

W przyszłym roku Święta Wielkanocne przypadają stosunkowo wcześnie, ponieważ niedziela Wielkanocna została zaznaczona w kalendarzu na 27 marca. W związku z tym jeśli chodzi o prognozę pogody, to chyba rzeczywiście nie powinniśmy oczekiwać zbyt wiele.

Synoptycy przepowiadają, że Wielkanoc nie będzie zbyt pogodna. W wielu regionach niestety nie obejdzie się bez opadów deszczu. Natomiast w całej Polsce, mimo wszystko ma występować bardzo duże zachmurzenie na niebie.

Najcieplejsze święta Wielkanocne prawdopodobnie będą mieli Poznaniacy. Na ich termometrach temperatury wzrosną aż do 9 stopni Celsjusza. Ponadto w tym regionie będzie co najwyżej pochmurno. O 2 stopnie Celsjusza mniej, będzie można zarejestrować na Pomorzu. Tam słupki rtęci wskażą na 7 stopni Celsjusza, jednocześnie warto mieć na uwadze to, że temperatura odczuwalna może być jeszcze niższa, ze względu na występujące w tym regionie opady deszczu.

Najchłodniejsza Wielkanoc zapowiada się w okolicach Zakopanego. Tam na termometrach będziemy mogli maksymalnie odczytać 6 stopni Celsjusza. Nie możemy mimo wszystko zapominać również o tym, że raczej szykują nam się bardzo chłodne noce. Regionalnie mogą występować nawet niewielkie przymrozki, lub temperatura będzie oscylowała niewiele 1-2 stopnie na plusie.

Oczywiście nie przeszkadza to w tym, by nadal śledzić aktualizacje prognoz pogody, by mieć pewność, że święta Wielkanocne nie będą zaliczać się do wyjątkowo ciepłych. 

Poleć odpowiedź:

Pogoda na wrzesień 2017:
Jeśli planujesz wyjechać nad polskie morze we wrześniu, zapoznaj się wcześniej z prognozami dla tego regionu ... Więcej

Pogoda na październik 2017

Co wskazują długoterminowe prognozy pogody na październik 2017 - sprawdź. Więcej

Pogoda na grudzień 2017

W grudniu rzeczywiście nieśmiało możemy mówić o rozpoczęciu się powolnym sezonu zimowego.... Więcej

Pogoda na Wielkanoc 20167

Wielkanoc 2017 - Czekają nas piękne Święta Wielkanocne tego roku. Sprawdź. Więcej

Pogoda na kwiecień 2017

Wiele osób decyduje się na urlop wypoczynkowy właśnie w kwiecień. Więcej

Pogoda na grudzień 2017:
Im bliżej jesteśmy końca roku, a także im bliżej mamy do upragnionych urlopów wypoczynkowych, tym częściej zadajemy sobie pytanie, czy rzeczywiście grudzień w tym roku będzie mroźny. ... Więcej

Średnia ocena: 4.5 Ilość głosów: 5

pogoda-meteo na Facebook'u